Načítám Akce

« Všechny Akce

Žižkovské mezidvorky – 2024

25. 5. 13:0017:00

Žižkovské mezidvorky 2024

Sousedskou atmosféru v pravém srdci Žižkova zažijete na festivalu  Žižkovské mezidvorky v sobotu 25. května. Za uměním a zábavou nahlédněte do unikátních prostor dvorků, vnitrobloků a zahrádek.

Od prvního ročníku festivalu jsou vítáni všichni, koho zaujala tajuplná žižkovská atmosféra, společně s jeho zajímavou historií a současnou proměnou v kulturně bohatou část města. Ani letošní třináctý ročník nepostrádá nic z původního záměru festivalu, a proto se na jeho organizaci podílí místní “žižkováci” se svými většími či menšími dvorečky, zahrádkami a vnitrobloky, které zaplní pestrý program. Nebude nouze o hudebně, divadelně, tanečně a pěvěcky bohatou sobotu, doplněnou o různé výstavy, bazárky, workshopy, swapy, jarmarky či dětské aktivity. V rámci festivalu jsou zváni také různé sociálně nebo ekologicky zaměřené projekty, které mají možnost své aktivity na festivalu představit a přiblížit veřejnosti.
Letošní festival proběhne na více než dvaceti místech. Můžeme se tak letos těšit na nejen osvědčená, ale i zbrusu nová místa.

Pro snadnější orientaci můžete využít mapku dostupnou na stránkách festivalu, která také bude v tištěné podobě k dispozici na každém dvorku.

Podrobnosti

Datum:
25. 5.
Čas:
13:00–17:00

Místo konání

Žižkovské mezidvorky – Blahníková
Blahníková
Praha, 13000
+ Google Mapa