Barbershop SuperHairo

Poprvé jsem se s Chengem setkal, když působil na staré adrese kousek od Václavského náměstí, kde měl v rohu salónu, který poskytoval různé kosmetické služby pronajaté křeslo. Tady nějakou dobu tvořil dokonalé účesy a střídavě bojoval s omezeními kvůli covidu, vysvětloval zákazníkům, kteří neměli rezervaci a chtěli ostříhat za 200 Kč, že to opravdu za tu cenu nepůjde a pracoval od rána do večera 7 dní v týdnu. Rád bych vám teď řekl, že už pracuje méně. Nicméně, hodně se toho od té doby změnilo.

Po krátké přestávce, která byla nutná z důvodu rekonstrukce a zajištění vybavení provozu se dne 9. 11. 2021 otevřely brány do nového barbershopu s názvem SuperHairo, který najdete jen několik kroků od zastávky Náměstí Míru. Byla to nesnadná doba pro všechny stálé klienty, kteří ztratili jednu ze svých životních jistot a některým z nich určitě začaly vlasy růst přes uši a padat do očí. Čekání se vyplatilo. Můžete sami posoudit podle fotek.

Základní údaje o barbershopu

  • Adresa: Praha 2, Bělehradská 69, 120 00 Vinohrady (zastávka metra i tramvaje Náměstí Míru – cca 150 m)
  • Otevírací doba: pondělí–pátek: 9:00–20:00 a sobota–neděle: 10:00–19:00 (nutná rezervace předem)
  • Služby a jejich ceny: aktuální nabídku a ceny najdete na: superhairobarbershop.setmore.com/services
  • Web (rezervace): superhairobarbershop.setmore.com
  • Kontakt: +420 704 034 567
  • Platba: pouze hotovost
  • Typ podniku: barbershop
  • Jazyk: angličtina, vietnamština, ale určitě dostanete kvalitní servis i bez nutnosti něco říkat (vaši představu můžete ukázat na fotce)
  • Sociální sítě: InstagramFacebook

Na závěr uvedu svou zkušenost. Byla to moje první návštěva barbershopu, předtím jsem se nechával stříhat v normálním holičství a dlouhou dobu jsem byl se svým účesem i s cenou, kterou jsem platil za stříhání spokojený. Nicméně jsem si jednoho dne řekl, že vyzkouším něco nového. Hned první návštěva mě přesvědčila, že jsem se měl k tomuto kroku odhodlat už dříve. Cheng pozvedl můj účes a tím i sebedůvěru na novou úroveň.

Nejvíce si na něm cením, jak precizně se soustředí na detaily a jak dokáže i ke konci svého pracovního dne nic neodfláknout. Zároveň poradí, jak se o vlasy starat, jak je upravovat a jaké používat přípravky. Tady víte, že vždy dostanete přesně ten stejný nejvyšší standard poskytnuté služby při každé další návštěvě.

Anytime Carsharing v Praze
Kam na kolečkové brusle na Žižkově

Líbil se vám článek? Sdílejte ho s přáteli

Autor článku

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Prosím, vyplňte toto pole.
Prosím, vyplňte toto pole.
Zadejte prosím platnou e-mailovou adresu.

Vyberte část Prahy